Oceń sprzedawcę Green

12345

Ocena 2.8/5 (239 głosy/ów)

Oferta na prąd dla firmy

Green S.A. zoptymalizowała szereg rozwiązań specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

Full supply
Produkt dla klienta „wygodnego” oraz dla wszystkich tych, którzy nie mają bezpośredniego wpływu na zużycie energii elektrycznej. W tym przypadku Green SA przyjmuje na siebie wszystkie obowiązki związane z zaopatrzeniem w energię elektryczną. Klient nie musi troszczyć się o bilansowanie lub wahania zużycia w okresie letnim i zimowym. Także dodawanie przez klienta nowych punktów poboru energii nie wpływa na warunki Umowy. Ten produkt może być łączony ze stałą ceną lub z ceną indeksowaną rynkowo. Green SA realizuje także w imieniu klienta wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy.

 
Fixed price
Produkt dla wszystkich klientów, którzy analizują ceny energii i już dzisiaj potrzebują wiedzieć, jak będą one kształtowały się w kolejnych latach. Jest to bardzo ważne dla klientów, którzy wynajmują powierzchnie przemysłowe lub biurowe i muszą sporządzić długoterminową kalkulację kosztów. Green SA gwarantuje cenę przez okres od 1 do 3 lat. Umożliwia klientom możliwość planowania kosztów, zapewniając jednocześnie oczekiwaną ich redukcję. Po analizie charakterystyki zużycia, klient otrzymuje wiążącą ofertę, z której wybiera najkorzystniejszy dla siebie wariant. Na podstawie wyboru klienta Green SA kupuje energię u jednego z dostępnych na rynku producentów.
 
Target price
Produkt dla klientów, którzy dokładnie analizują i budżetują wydatki na energię elektryczną i w żadnym razie nie chcą przeoczyć właściwego momentu jej zakupu. Po wspólnej analizie cen z naszym doradcą, klient ustala za jaką cenę chciałby kupić energię elektryczną. W tym celu najpierw zostaje podpisana umowa, która umożliwia Green SA natychmiastowy zakup energii elektrycznej wtedy, gdy poziom cen na rynku jest zgodny z życzeniem klienta. Ten produkt jest idealnie dopasowany do wszystkich klientów, którzy koncentrują się na swojej podstawowej działalności i nie chcą tracić czasu na samodzielną obserwację rynku energii elektrycznej.
 

 

Zakup w transzach
Produkt dla klientów, którzy chcą czynnie uczestniczyć w hurtowym rynku energii, jednak nie mają bezpośredniego wpływu na zużycie energii elektrycznej. Energia elektryczna w tej opcji nie jest nabywana raz na cały okres dostaw w stałej cenie, lecz w zależności od życzenia klienta w dwóch lub kilku transzach (przed lub w czasie Umownego okresu dostawy). Green SA dostarcza przy tym Klientowi na bieżąco wszelkie informacje o aktualnych cenach i trendach na rynku. Dzięki temu Klient jest w stanie zdywersyfikować swoje ryzyko cenowe i utrzymać optymalną cenę energii elektrycznej. Transze mogą być nabywane w  okresach  (np. kwartał) lub w określonych ilościach (np. 20% rocznego zapotrzebowania).
 
 
SPOT
Produkt dla Klientów, którzy mają bezpośredni wpływ na swoje zużycie energii lub chcą uczestniczyć w rozwoju cen na rynku hurtowym. Przy wsparciu doradcy, klient prognozuje z dokładnością co do godziny,  swoje optymalne zapotrzebowanie na energię. Następnie energia ta jest kupowana przez  Green SA na Towarowej Giełdzie Energii (TGE) po obowiązujących cenach rynkowych. Klient otrzymuje przejrzysty przegląd cen i może optymalnie planować swoje zużycie energii,  przykładowo poprzez prowadzenie produkcji w czasie gdy energia jest tańsza. Produkt dla klientów z obszaru przemysłu lekkiego i ciężkiego, dla których cena energii elektrycznej stanowi istotną część kosztów produkcji.